IT Systems

+371 20397093; +371 20028820
Valoda:
Latvian  English  Russian 
(tukšs)
 
Valūta:

Katalogs

Blogs / Jaunumi

Pierakstīties pie jaunumiem uz e-pastu:
vai RSS 2.0
Salidzini.lv logotips
SSL

Kā ar PVN?

Visām piegādēm tiek aprēķināts 21% PVN nodoklis (pievienots produktu cenām), Ja pircējs ir Eiropas savienībā reģistrēts PVN uzņēmums PVN tiek atņemts no preces cenas. Mēs veicam PVN priekšapmaksu visiem pasūtījumiem, kas tiek sūtīti uz Eiropas Savienību, Krieviju un citu valstu adresēm.

Kā veikt norēķinu izmantojot PayPal klasisko norēķinu sistēmu?

Klasiskās PayPal norēķinu sitēmas izmantošanas gadījumā pasūtījumi jāizdara Amerikas dolāros. Sistēma nespēj veikt Latu konvertāciju uz Amerikas dolāriem pēc vajadzīgā valūtas kursa. Pasūtījumu grozā izmantojot Eiro vai Lielbritānijas mārciņas problēmas nav.

Kad var notikt preces piegāde?

Ja šīs preces atrodas mūsu piegādātāju noliktavās ātrākais iespējamais preces saņemšanas laiks Aircomnet birojā ir tekošās dienas plkst. 18:00. Šo piegādes datumu un laiku varam nodrošināt, ja pasūtījumu saņemsim mūsu e-komercijas sistēmā līdz plkst 12:00, un būs veikta pasūtījuma apmaksa vai arī būs norādīts ka apmaksāsiet skaidrā naudā pēc preces saņemšanas.

Ja prece atrodas Eiropas savienības valstu piegādātāju noliktavās, tad preces piegāde klientam notiks ne ātrāk kā četru darba dienu laikā, bet piegādes laiks ir individuāli jāprecizē.

Ja prece ir Āzijas vai Amērikas kontinenta teritorijā, tad ātrākais piegādes laiks ir divdesmit čertas darba dienas no preces pasūtīšanas, bet piegādes laiks ir individuāli jāprecizē.

Ja vēlaties apmaksu veikt ar bankas pārskaitījumu, tad šo preci Aircomnet birojā varam nodrošināt nākamajā darba dienā pēc apmaksas saņemšanas IT Systems SIA kontā pie nosacījuma, ka apmaksa tiek saņemta līdz tekošās dienas plkst. 15.00. Ja apmaksa tiek saņemta pēc plkst. 15.00, tad preces
saņemšana ir iespējama aiznākamajā darba dienā plkst.18.00.

Ja vēlaties izmantot kurjerpasta vai Latvijas Pasta preču piegādes pakalpojumu, tad preču piegādi mēs veicam vienas vai divu darba dienu laikā pēc preces saņemšanas Aircomnet birojā. Par precīzu piegādes datumu un laiku varēsiet vienoties ar Aircomnet konsultantu pa tālruni, pasūtījuma apstiprināšanas laikā.

Vai ir iespējams pasūtīt preces kuras nav iekļautas e-komercijas katalogā?

Jā ir iespējams, jo ir plaš piegādātāju loks un iespējams mēs Jums atradīsim pieņemamu risinājumu.

Veikala apmeklējumu statistika:© Aircomnet - elektronikas komponentes, datortehnikas un biroju iekārtas.