IT Systems

+371 20397093; +371 20028820
Valoda:
Latvian  English  Russian 
(tukšs)
 
Valūta:

Katalogs

Blogs / Jaunumi

Pierakstīties pie jaunumiem uz e-pastu:
vai RSS 2.0
Salidzini.lv logotips
SSL

Līzings Best Lizings logo

pirkumu finansēšanai piedāvājam izmantot Best Līzings  vai InCredit Group sniegtos pakalpojumus.

Ja vēlaties iegādāties preces līzingā, tad veicot pasūtījumu norādiet to aizsūtot datus par sevi sadaļā feedback. Tālāko informāciju saņemsiet no sava konsultanta.

Pasūtījuma summa iegādājoties preces līzingā ir no 150 Eur Best Līzings un no 50 Eur līdz 3000 Eur InCredit Group līzings, pirmā iemaksa sākot no 10%. Līzinga termiņs var būt no 3 līdz 36 mēnešiem.

Lai izvēlētos Jums izdevīgāko kredītu izmantojiet kredīta kalkulatoru!

Lai noformētu preces uz nomaksu Jums jābūt no 18 līdz 70 gadu vecumu esošai personai ar derīgu Latvijas pilsoņa vai nepilsoņa pasi un pastāvīgu darba vietu (darba stāžs vismaz 3 mēneši) ar pastāvīgu darba algu vai citu regulāru ienākumu avotu Latvijā reģistrētas bankas kontā. Atsevišķos gadījumos līzinga kompānija var pieprasīt izziņu no darba vietas. Šai izziņai jābūt uz firmas veidlapas, tajā jābūt norādītiem: uzņēmuma reģistrācijas numuram, līzinga ņēmēja vārdam, uzvārdam, personas kodam, ieņemamajam amatam un vidējai izpeļņai, jābūt uzņēmuma vadītāja parakstam un paraksta atšifrējumam, kā arī uzņēmuma zīmogam.


Pie mums uz biroju Jums jāierodas tikai, lai saņemtu preci un parakstītu līzinga dokumentus. Līdzi vēl nepieciešams paņemt paša parakstītu pases kopiju.

*Pareizas pases kopijas piemērs: (lejupielādēt)

 Īsteno savas vēlmes apdomīgi,aizņemies atbildīgi!


© Aircomnet - elektronikas komponentes, datortehnikas un biroju iekārtas.