IT Systems

+371 20397093; +371 20028820
Valoda:
Latvian  English  Russian 
(tukšs)
 
Valūta:

Katalogs

Blogs / Jaunumi

Pierakstīties pie jaunumiem uz e-pastu:
vai RSS 2.0
Salidzini.lv logotips
SSL

Atteikuma tiesības un preču atgriešana.

Iepirkšanās kārtību interneta veikalā nosaka LR 2002. gada 28. maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 "Noteikumi par distances līgumu".

Distances līguma gadījumā Pircējs ir tiesīgs izmantot Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.pantā noteiktās atteikuma tiesības, 14 dienu laikā atkāpjoties no noslēgtā līguma.

Atteikuma tiesības ir patērētāja tiesības noteiktā termiņā vienpusēji atkāpties no līguma (atteikt pasūtījumu), nemaksājot līgumsodu, procentus vai zaudējuma atlīdzību.

Atteikuma tiesības izmantojamas 14 (četrpadsmit) kalendāra dienu laikā no dienas, kad Patērētājs ir saņēmis preci vai preces (preču) daļu, vai no līguma noslēgšanas dienas, ja par pirkumu daļēji vai pilnībā maksā izmantojot Patērētāja kreditēšanas līgumu. Atteikuma tiesības normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā ir izmantojamas arī attiecībā uz patērētāja kreditēšanas līgumu.

Atteikuma nosūtīšana noteiktā termiņā izbeidz līgumu un atbrīvo patērētāju no jebkurām līgumsaistībām, izņemot izmaksas, kas saistītas ar preču vai lietas atdošanu atpakaļ pārdevējam.

Izmantojot atteikuma tiesības, Pircējam 14 dienu laikā no atteikuma paziņošanas dienas ir jāatdod vai jānosūta piegādātā prece uz mūsu veikalu "SELA" adrese: Akadēmijas iela 7-9, Jelgava, LV-3001

Pircējs ir atbildīgs par preces vērtības vai kvalitātes zudumu, ja atteikuma tiesību termiņā prece ir izmantota vairāk, nekā nepieciešams tās pārbaudei vai īpašību noskaidrošanai (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā). Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Pircējam ir tiesības preci lietot tikpat lielā mērā cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes veikalā un cik tās nepieciešams preces pārbaudei. .Par jebkurām neatbilstībām lūdzam informēt mūs nekavējoties, bet ne vēlāk kā 3 dienu laikā no pirkuma brīža.

Preces atgriešanas gadījumā , pircējam tiek atgriezta veiktā samaksa par preci izņemot piegādes izmaksas.

Prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā, kādā to piegādājis pārdevējs, ieskaitot visas preces sastāvdaļas, arī oriģinālo preces iepakojumu – pretējā gadījumā preces atgriešana tiks atteikta. Uzsākot iegādātā izstrādājuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai un prece vairs nevar tikt atgriezta. Noformējot pasūtijumu pircējs apliecina , ka ir iepazinies ar preces tehniskiem datiem ražotāja mājas lapā, un viņam nav pretenziju pret interneta veikala izstrādātājiem.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības 20.05.2014. Ministru kabineta noteikumu Nr.255 Noteikumi par distances līgumu 22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja:

Preces cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikumu tiesību termiņā.

Preces tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir nepārprotami personalizētas.

Patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ (kā - ausīs ieliekamās audio austiņas, zobu birstes, epilātori, bārdas skuvekļi, bārdas/matu trimmeri, matu taisnotāji, un citas līdzīga rakstura preces

Patērētājs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

Līgums noslēgts par digitālā satura piegādi, kas netiek piegādāts pastāvīgā datu nesējā, ja digitālā satura piegāde ir uzsākta ar patērētāja iepriekš skaidri paustu piekrišanu un apliecinājumu par atteikuma tiesību zaudēšanu.

Ja prece ir izmantota tādā veidā, kas nav savienojams ar labas ticības principu, tai skaitā izmantota citā nolūkā, nevis preces īpašības vai darbības noskaidrošanai. Norādītie nosacījumi, neierobežo Pircēja likumiskās tiesības.

Atteikuma veidlapa lejupielādējama šeit: Atteikuma veidlapa

© Aircomnet - elektronikas komponentes, datortehnikas un biroju iekārtas.